• Zapachy do szafy krążki o zapachu lawendy
  • Zapach do szafy lawenda
  • Krążki zapachowe do szuflady lawenda
  • Zapachy do szafy krążki o zapachu lawendy
  • Zapach do szafy lawenda
  • Krążki zapachowe do szuflady lawenda

Zestaw krążków sojowych z jarzębiną, liśćmi czarnej jagody i zapachem lawendy

Wysyłka: 24 godziny

Munio Candela

53.90 PLN

Jest to elegancki zestaw prezentowy zapakowany w pochodzące z recyklingu tekturowe pudełko. W zestawie znajdują się: cztery pachnące krążki sojowo-ziołowe o wymiarach 5,5 cm (średnica) i 1 cm (wysokość) oraz sześć małych pachnących krążków o średnicy 3 cm. Małe krążki można włożyć do szafy, szuflady, torebki lub plecaka, dzięki czemu przyjemny aromat naturalnych ziół będzie zawsze z nami. Duże krążki świetnie sprawdzą się w samochodzie, salonie, a nawet w biurze.

W krążkach z wosku sojowego zatopione zostały kawałki jarzębiny i czarnych jagód. Dodatkowo zapach wzbogacono naturalnym olejkiem lawendy. Ten w pełni ekologiczny produkt nie zawiera sztucznych aromatów i dodatków. Użyte tu zioła znane są ze swoich relaksujących i leczniczych właściwości, łagodzących objawy stresu i pomagających zrelaksować się.

Każdy element zestawu został ręcznie przygotowany przez mistrzów rękodzielnictwa z produktów najwyższej jakości: niemodyfikowanej genetycznie, ekologicznej soi, ziół i bawełny. Twórcy zadbali o to, by oprócz praktycznego zastosowania, ziołowe krążki była atrakcyjnym elementem dekoracji wnętrza. 

Zawartość pudełka: 4 krążki duże, 6 krążków małych

Pojemność: 120 ml

Wymiary: krążki duże 5,5 cm (średnica) x 1 cm (wysokość), krążki małe 3 cm (średnica)

Kolekcja: Naturella

Nr katalogowy: 10501