• Świeca dekoracyjna o zapachu wnilii, 30 godzin
  • Świeca naturalna wanilia, 30 godzin
  • Ekologiczna świeca dekoracyjna
  • Świece z wosku sojowego kolekcja villa
  • Świeca dekoracyjna o zapachu wnilii, 30 godzin
  • Świeca naturalna wanilia, 30 godzin
  • Ekologiczna świeca dekoracyjna
  • Świece z wosku sojowego kolekcja villa

Świeca sojowa w szyjce butelki z naturalnymi olejkami zapachowymi, czas palenia 30 h

Wysyłka: 24 godziny

Munio Candela

19.00 PLN

Materiał: ekologiczny wosk sojowy, bawełniany knot, naturalne olejki eteryczne, szkło butelkowe

Czas palenia świecy: 30 godzin

Pojemność: 220 ml

Wymiary: 7,7 cm (średnica) x 19 cm (wysokość)

Kolor: butelkowa zieleń

Ekologiczna świeca z wosku sojowego z naturalnymi olejkami eterycznymi.  Do wyboru jest zapach mięty, róży, imbiru, wanilii, pomarańczy i czekolady. A dla tych, którzy lubią świato świec bez aromatów polecamy wersję bezzapachową. Świeca została przygotowana przez mistrzów rękodzielnictwa z produktów najwyższej jakości: niemodyfikowanej genetycznie, ekologicznej soi i bawełny oraz ziół. Knot świecy nie zawiera ołowiu i paląc się daje przyjemne, żółte światło.

Ten zielony kieliszek to nic innego jak odwrócona szyjka butelki przytwierdzona do jej dna. W środku został nawet korek, dzięki któremu będzie można używać kieliszka do delektowania się winem po wypaleniu znajdującej się w środku świecy. Zero śmieci, pełna troska o środowisko, ciekawy element wystroju wnętrza. I idealny wręcz prezent dla miłośników wina!

Pomysłodawcy tej świecy trzymali się zasady "przetwarzaj oraz twórz" i znaleźli sposób na wykorzystanie recyklingu do stworzenia przedmiotów nie tylko pięknych, ale i ekologicznych. Zebrali z restauracji butelki po winie i po długim procesie oczyszczania, przycinania, polerowania, stworzyli coś oryginalnego. Idealny prezent dla osób dbających o środowisko naturalne.

Świeca zapakowana jest w oryginalne, pochodzące z recyclingu tekturowe pudełko.

Kolekcja: Villa

Nr katalogowy: 20303 (green leaf), 20301 (no aroma), 20302 (rose garden), 20304 (ginger tango), 20305 (black magic), 20306 (summer romance), 20307 (ballerina)