O nas

Eco art design – te słowa określają czym się kierujemy przy wyborze produktów do naszego sklepu. Iluminaro.com powstało w grudniu 2015 roku i od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy prowadzić sklep i spełniać misję: sprzedawać dobrej jakości produkty, wyprodukowane według zasad produkcji ekologicznej :)

Eco – wszystkie produkty, które wybieramy do naszego sklepu są wyprodukowane w oparciu o poszanowanie dla natury, z naturalnych surowców lub tych pochodzący z recyklingu. Nowoczesny producent–ekolog to nie tylko ten, który wytwarza towary z naturalnych surowców – ale też dba o to aby cały proces produkcji odbywał się z troską o środowisko naturalne. Produkty przez niego wytwarzane są robione w oparciu o najwyższe standardy etyczne. I takich producentów zapraszamy do współpracy – są to ludzie z pasją i wizją, wspierający lokalne rynki pracy i społeczności. Chcemy pokazać, że ekologia to nie tylko dbanie o zieleń dookoła nas – to także sposób na życie, wyrażanie troski  o środowisko przez przemyślane i mądre zakupy.

Art & design – oprócz tego, że produkty w naszym sklepie są eco, dbamy aby były dobrze zaprojektowane i starannie wykonane. Wybieramy gustowne, eleganckie, wysokiej jakości towary, które sami chcemy kupić do swojego domu lub dać znajomym w prezencie. Większość firm to małe rodzinne interesy, które powstały z pasji, nietypowej wizji artysty i chęci stworzenia czegoś wyjątkowego.

W naszym sklepie możecie obejrzeć ofertę pięknych świec sojowych Munio Candela, która tworzy świece do aromaterapii z naturalnymi olejkami eterycznymi, krążki zapachowe i naturalne zapachy do domu. Wszystkie świece to małe działa sztuki ręcznie robione, tylko z naturalnych i ekologicznych składników. Świece sojowe w puszkach czy szkle są idealne dla miłośników designu – stanowią elegancki element wystroju wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Natomiast świece sojowe z kwiatami i ziołami pięknie się prezentują w przytulnym mieszkaniu w  stylu prowansalskim czy rustykalnym. 

Do pięknego i nastrojowego oświetlenia domu proponujemy, oprócz świec, świecące domki z tektury – francuskiej firmy Litogami. Domki są łatwe do złożenia, zasilane baterią słoneczną – wieczorem świecą delikatnym, ciepłym światłem. 

Fińskie figurki z drewna LOVI to pomysłowe gadżety z drewna, które mają kształt płaskiej kary pocztowej, do samodzielnego złożenia. Seria Muminki w tym Włóczykij i Mała Mi już podbiła serca naszych klientów. 

Naszym oczkiem w głowie i najnowszym projektem są autorskie plakaty – specjalnie dla nas zaprojektowane, stworzone z pasji do podróżowania i ciągłego rozwijania swoich zainteresowań. Warto zwrócić uwagę na piękną kolekcję plakatów zainspirowaną pobytem w Japonii, stworzoną przez Zuzę Sitarską. Fanom lotnictwa polecamy plakaty z samolotem, a tym który dostrzegają piękno Warszawy spodobają się plakaty z ulicą Koszykową i plakat starówka (nieoczywisty, ale w niesamowitych kolorach)

Cały czas szukamy nowych ciekawych produktów do sprzedaży, które będą się wpisywały w naszą misję. Jeśli chcecie z nami nawiązać współpracę, zapytać o ofertę lub podzielić się opinią o zakupionych u nas produktach piszcie na adres: kontakt @ iluminaro.com