O nas

Eco art design – te słowa określają czym się kierujemy przy wyborze produktów do naszego sklepu. Iluminaro.com powstało w grudniu 2015 roku i od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy prowadzić sklep i spełniać misję: sprzedawać dobrej jakości produkty, wyprodukowane według zasad produkcji ekologicznej :)

Eco – wszystkie produkty, które wybieramy do naszego sklepu są wyprodukowane w oparciu o poszanowanie dla natury, z naturalnych surowców lub tych pochodzący z recyklingu. Nowoczesny producent–ekolog to nie tylko ten, który wytwarza towary z naturalnych surowców – ale też dba o to aby cały proces produkcji odbywał się z troską o środowisko naturalne. Produkty przez niego wytwarzane są robione w oparciu o najwyższe standardy etyczne. I takich producentów zapraszamy do współpracy – są to ludzie z pasją i wizją, wspierający lokalne rynki pracy i społeczności. Chcemy pokazać, że ekologia to nie tylko dbanie o zieleń dookoła nas – to także sposób na życie, wyrażanie troski  o środowisko przez przemyślane i mądre zakupy.

Art & design – oprócz tego, że produkty w naszym sklepie są eco, dbamy aby były dobrze zaprojektowane i starannie wykonane. Wybieramy gustowne, eleganckie, wysokiej jakości towary, które sami chcemy kupić do swojego domu lub dać znajomym w prezencie. Większość firm to małe rodzinne interesy, które powstały z pasji, nietypowej wizji artysty i chęci stworzenia czegoś wyjątkowego.

W naszym sklepie możecie obejrzeć ofertę między innymi: łotewskiej firmy Munio Candela – robiącej ręcznie, eleganckie świece z naturalnego wosku sojowego; fińskie figurki z drewna LOVI – pomysłowo i pięknie zaprojektowane, świecące domki z tektury - francuskiej firmy Litogami oraz plakaty Iluminaro, które sami przygotowaliśmy we współpracy z artystami. 

Cały czas szukamy nowych ciekawych produktów do sprzedaży, które będą się wpisywały w naszą misję. Jeśli chcecie z nami nawiązać współpracę, zapytać o ofertę lub podzielić się opinią o zakupionych u nas produktach piszcie na adres: kontakt@iluminaro.com