• Naturalne świece ekologiczne lawenda, 40 godzin
  • Świeca dekoracyjna lawenda, 40 godzin
  • Ekologiczna świeca ozdobna lawenda
  • Ekologiczne świece sojowe kolekcja apotheca
  • Naturalne świece ekologiczne lawenda, 40 godzin
  • Świeca dekoracyjna lawenda, 40 godzin
  • Ekologiczna świeca ozdobna lawenda
  • Ekologiczne świece sojowe kolekcja apotheca

Świeca do aromaterapii Dr. Bach - Emergency , czas palenia 40 h

Wysyłka: 24 godziny

Munio Candela

59.00 PLN

Materiał: ekologiczny wosk sojowy, bawełniany knot, szklany słoik, zioła i kwiaty: posłonka, Gwiazda Betlejemska, niecierpek, powojnik, śliwa wiśniowa i olejek eteryczny z lawendy

Czas palenia świecy: 40 godzin

Pojemność: 350 ml

Wymiary: 11 cm (średnica) x 9 cm (wysokość)

KolekcjaApotheca

„Zdrowie zależy od życia w zgodzie z własną duszą” 
(Dr Edward Bach)

Świeca do aromaterapii Emergency to oparta na Terapii Kwiatowej Bacha mieszanka wonnych ziół i olejków eterycznych pomagająca radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi. W tej świecy znajduje się mieszanka posłonka, Gwiazdy Betlejemskiej, niecierpka, powojnika i śliwy wiśniowej oraz czysty olejek eteryczny z lawendy. Kompozycja zapachowa Emergency (czyli nagły wypadek) pomaga uwolnić się od stresu, zrelaksować i uspokoić. Wspomaga nasz organizm przy walce z przeziębieniem.

Świeca znajduje się w aptekarskim słoiczku z brązowego szkła z czarnym wieczkiem. Po wypaleniu znajdującej się w środku świecy, można użyć go jako naczynia do przechowywania własnych mikstur albo sentymentalnych drobiazgów. Drugie życie, pełna troska o środowisko, ciekawy element wystroju wnętrza. 

Kwiatowa Terapia Bacha to naturalna i bezpieczną metoda leczenia odkryta przez doktora Bacha w latach 20. i 30. XX wieku w Anglii. Wg jej autora łagodnie przywraca równowagę pomiędzy umysłem i ciałem poprzez pozbywanie się negatywnych emocji takich jak strach, obawy, nienawiść czy niezdecydowanie, które zakłócają jedność naszego ducha i ciała. Jeśli uda nam się osiągnąć wewnętrzny spokój i szczęście, ciało jest gotowe rozpocząć proces samoleczenia.

Dr Bach odkrył i rozwinął 38 różnych kwiatowych medykamentów, które znane są obecnie jako Kwiatowa Terapia Bacha i są używane przez wielu ludzi na całym świecie.

Świeca została przygotowana przez mistrzów rękodzielnictwa z produktów najwyższej jakości: niemodyfikowanej genetycznie, ekologicznej soi i bawełny. Knot świecy nie zawiera ołowiu i paląc się daje przyjemne, żółte światło. Świeca zapakowana jest w oryginalne, pochodzące z recyclingu tekturowe pudełko.

Nr katalogowy: 40403

Przeczytaj: jak prawidłowo i bezpiecznie palić świecę

Polecamy również