• Plakat Warszawa
  • Plakat Warszawa
  • Plakat Warszawa
  • Plakat Warszawa
  • Plakat Warszawa
  • Plakat Warszawa

Plakat Warszawa

Wysyłka: 21 dni

Iluminaro.com

79.00 PLN

Autorka: Zuzanna Sitarska
Cykl: Warszawa
Rozmiar: ok. 69 cm x 48 cm
Materiał: wydruk na wysokiej jakości, matowym papierze Prisma 220g, jednostronnie fakturowanym; druk atramentowy, ręcznie przycinany

Czas jest pojęciem abstrakcyjnym, które towarzyszy nam od zawsze. Nie da się go dotknąć, zatrzymać, przyspieszyć. Możemy tylko patrzeć jak upływa odliczając kolejne sekundy, minuty, godziny, dni i lata. Często nie zwracamy na niego uwagi, szczególnie kiedy „przecieka nam przez palce”. Innym razem mamy go za mało lub chcemy by dane chwile trwały wiecznie. Rzadko zdarza nam się zobaczyć jak upływa, docenić daną chwilę, zatrzymać się w codziennym zgiełku.
Cykl „Warszawa” i jego kontynuacja "Warsaw city" pokazują pęd życia i pośpiech w jakim żyjemy oraz jak wpływa na postrzeganie przez nas chwili w dużym, zatłoczonym mieście.

Autorka tego obrazu Zuza Sitarska to jeszcze studentka warszawskiej ASP, a już uczy następne pokolenie. Od dzieciństwa realistka, a w duchu niepokorna marzycielka. Dla niej dzień bez kreski to dzień stracony. Wyłamuje się ponad przyjęte kanony i nie będzie naginać się do upodobań tłumów. Chce przeżyć życie niebanalnie.

Ten plakat to kopia jej obrazu z cyklu "Warszawa". Oryginał został wykonany technikami sucha igła na pleksi i sitodruk. Plakat wysyłamy BEZ ramy, w tubie.

Osoby zainteresowane kupnem oryginalnej grafiki prosimy o maila na adres kontakt@iluminaro.com