• 10604A
  • 10608
  • 10101D
  • 10604A
  • 10608
  • 10101D

Zestaw upominkowy ze świecą z kwiatami polnymi i zapachem róży

Wysyłka: 24 godziny

Munio Candela

49.90 PLN

Jest to elegancki zestaw prezentowy zapakowany w pochodzące z recyklingu tekturowe pudełko. W zestawie znajdują się: świeca o wymiarach 8 cm (średnica) i 4 cm (wysokość), dwa pachnące krążki sojowo-ziołowe o wymiarach 5,5 cm (średnica) i 1 cm (wysokość) oraz sześć małych pachnących krążków o średnicy 3 cm. Małe krążki można włożyć do szafy, szuflady, torebki lub plecaka, dzięki czemu przyjemny aromat naturalnych ziół będzie zawsze z nami. Duże krążki świetnie sprawdzą się w samochodzie, salonie, a nawet w biurze.

W świecy i krążkach z wosku sojowego zatopione zostały zostały polne kwiaty (m.in. aksamitki i goździki). Dodatkowo zapach świecy wzbogacono naturalnym olejkiem różanym. Ten w pełni ekologiczny produkt nie zawiera sztucznych aromatów i dodatków. Użyte tu zioła znane są ze swoich relaksujących i leczniczych właściwości, łagodzących objawy stresu i pomagających zrelaksować się.

Każdy element zestawu został ręcznie przygotowany przez mistrzów rękodzielnictwa z produktów najwyższej jakości: niemodyfikowanej genetycznie, ekologicznej soi, ziół i bawełny. Knot świecy nie zawiera ołowiu i paląc się daje przyjemne, żółte światło. Twórcy zadbali o to, by oprócz praktycznego zastosowania, świeca oraz ziołowe krążki była atrakcyjnym elementem dekoracji wnętrza. 

Zawartość pudełka: świeca, 2 krążki duże, 6 krążków małych

Pojemność: 320 ml

Czas palenia świecy: 15 h

Wymiary: świeca 8 cm (średnica) x 4 cm (wysokość), krążki duże 5,5 cm (średnica) x 1 cm (wysokość), krążki małe 3 cm (średnica)

Kolekcja: Naturella

Nr katalogowy: 10608

Polecamy również