Świąteczna atmosfera w domu

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy każdy z nas chce wprowadzić trochę magii do swojego domu. Czasem wystarczą drobiazgi, zapach, czasem po prostu dobry nastrój domowników.

Oto kilka pomysłów na świąteczną atmosferę inspirowanych przez Muno Candela i firmę LOVI, z którymi współpracujemy i cenimy za oryginalność i jakość:

  Drewniana choinka LOVIchoinka – obowiązkowa w święta ;) Gałęzie iglaków wstawione do pięknego wazonu  są obowiązkowe. Jako dodatkową ozdobę polecam choinkę LOVI z drewna, a na choince można zawiesić ekologiczne minibombk;  Świece sojowa o zapachu cynamnuświatło – ciepły nastrój w mieszkaniu to przede wszystkim światło świecy. Na świątecznym stole idealnie będą się prezentowały świece sojowe Munio Candela z kolekcji Naturella. Polecam zwłaszcza te z olejkiem cynamonowym lub aromatycznym olejkiem goździkowym;
  Aniołek z drewna LOVI
  aniołek Lovi – to urocza drewniana dekoracja, którą można samemu złożyć, pomalować, nadać mu imię, stworzyć własnego anioła opiekuna domowego ogniska;
  Renifer z drewna LOVIrenifer Lovi – to nie tylko ozdoba na Święta, ale też element zimowego wystroju mieszkania;   Zestaw prezentowy na świętazestaw upominkowy: świeca + krążki zapachowe – niezależnie kogo obdarujemy, będzie to trafiony prezent. Świece z kawałkami cynamonu lub goździków wyglądają efektownie, a krążki zapachowe wniosą do mieszkania zapach Świąt.


  To tyko niektóre z pomysłów na dekoracje i prezenty świąteczne jakie możecie znaleźć w naszym sklepie. Wszystkie dobre zaprojektowane i ekologiczne :)
Tagi:
 • aniołek
 • drewniana choinka
 • świeca ekologiczna
 • świeca zapachowa
 • święta

Autor: Agnieszka