Krążki zapachowe z wosku sojowego - hit na targach

Krążki zapachowe Munio Candela

Lubię jeździć na targi z naszymi świecami Muno Candela – można zauważyć jak wzrasta świadomość ekologiczna i nasi klienci doceniają jakość świec, które oferuję. Targi to intensywny i ciekawy czas, bo mam okazję porozmawiać z klientami osobiście, spytać, czego szukają i coś więcej powiedzieć o świecach z wosku sojowego. Niezmiennie, już od kilku targowych spotkań, największe zainteresowanie budzą krążki zapachowe i zdobywają coraz szersze grono fanów. To bestseller Iluminaro.

Większość osób podchodzących do stoiska nie wie czym są krążki zapachowe i co można z nimi zrobić, że są takie niezwykłe i wielozadaniowe. Więc wyjaśniam :-)


Czym są krążki zapachowe?

Krążki zapachowe w iluminaro.com

Krążki to kawałki naturalnego wosku sojowego, w którym zatopione są zioła i kwiaty oraz naturalne olejki eteryczne. Wyglądają elegancko i efektownie – fragmenty kwiatów czy ziół nie są całkiem zatopione w wosku, ale wystają, dzięki czemu zyskują swój niepowtarzalny urok. Wszystkie krążki są ręcznie robione i zapakowane w estetyczne, i przede wszystkim ekologiczne, tekturowe pudełko. Jak wykorzystać i stosować krążki?

Krążki dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych pięknie pachną. Mają bardzo szerokie zastosowanie:

  • można je umieścić w szafie lub szufladach komody - ubrania czy pościel zyskają piękny aromat
  • położyć na nocnym stoliku w sypialni - aby mieć piękne sny
  • wrzucić jeden do torebki czy plecaka - pomaga w zamaskowaniu innych zapachów
  • położyć jeden czy dwa krążki w samochodzie - przejażdżka staje się o wiele przyjemniejsza
  • znakomicie sprawdzają się rozłożone w łazience czy w przedpokoju - wiadomo!
  • gdy przyjmujemy gości możemy je rozrzucić na stole czy ławie – będą nie tylko pięknie pachniały, ale też stają się oryginalną ozdobą, a przy okazji mogą dostarczyć ciekawego tematu do rozmowy; 
  • żeby wydobyć głębszy zapach z krążków można lekko rozgrzać talerzyk lub podstawkę, na której położymy krążki – dzięki ciepłu będzie wydzielał się bardziej intensywny aromat,
  • krążki to miły, zabawny, pachnący dodatek do prezentu – wystarczy, że wrzucimy go do torebki czy pudełka z prezentem.

Krążki bez obaw można położyć na drewnianej powierzchni czy na tkaninach – nie pozostawiają tłustych plam, a jakiekolwiek zabrudzenia można usunąć wodą z mydłem.  

Zestaw upominkowy świeca z krążkami zapachowymi

Tagi:
  • krążki zapachowe

Autor: Agnieszka