Casagami - świecące domki z tektury

Szukacie eleganckiego drobiazgu z pomysłem na prezent? Polecam świecące domki Casagami. To małe świecące doki z tektury do samodzielnego złożenia – na dachu każdego domku jest panel solarny, który w ciągu dnia się ładuje, żeby wieczorem domek pięknie świecił.

Ja swój domek wieczorem stawiam w przedpokoju i włączam w nim światełko – wchodzący goście zawsze zwracają na niego uwagę, bo efektownie się prezentuje. Koleżanka ustawiła domek w pokoju swojego dziecka i wieczorem zapala mu jako lampkę nocną.

Domki Paryża Casagami

Moją ulubioną serią domków są Domy Paryża – proste, eleganckie i stylowe.

Producentom domków Casagami przyświecały dwie idee: stworzyć produkt dobrze zaprojektowany i ekologiczny. I moim zdaniem świetnie im to wyszło – udało im się stworzyć „zabawkę rodziną”. Wspólnie można domek złożyć, a przy okazji opowiedzieć dziecku o źródłach odnawialnej energii.

Dla dzieci polecam domek Image Me – to domek, który można dowolnie pomalować (kredkami, farbami, flamastrami...) lub ozdobić papierem, materiałem... - można puścić wodze fantazji i stworzyć swój własny projekt.

Świecący domek Casagami Imagine It

Domek składa się bardzo prosto – poniżej zamieszczam film. Sprawdziłam, już niejeden domek złożyłam :)

OBEJRZYJ FILMY JAK ZŁOŻYĆ DOMEK CASAGAMI

Już kilka razy podarowałam domki Casagami znajomym i za każdym razem był to trafiony upominek. Co jakiś czas dostaję MMSy ze zdjęciami domków od znajomych. Spróbujcie sami złożyć domek i sprawdźcie jak działa magia świecących domków Casagami.

Świecące domki Casagami


Domki Casagami bez problemów mogą też złożyć dzieci:

Tagi:
  • Casagami
  • świecący domek

Autor: Agnieszka